باشگاه خبرنگاران/هواشناسی استان بوشهر، غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی را به عنوان پدیده‌های غالب تا اواسط هفته عنوان کرده است.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌ها نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا تا اواسط هفته است که به موجب آن غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی پدیده‌های غالب خواهند بود. همچنین در برخی ساعات افزایش ابر پیش بینی می‌شود.
زهرا راستگو افزود: ضمن اینکه در ساعاتی از یکشنبه و دوشنبه به سبب افزایش موقت باد شمال غربی بر روی جنوب خوزستان و در پی آن ایجاد گردوخاک، احتمال غبارآلود شدن قسمت‌های شمالی خلیج فارس و سواحل شمالی استان وجود دارد.
او ادامه داد: تا پیش از ظهر فردا، جهت وزش باد متغیر با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۶۰ گاهی ۹۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۲:۵۲، مد اول ساعت ۰۹:۱۳، جزر دوم ساعت ۱۵:۵۷ و مد دوم دریا ساعت ۲۲:۱۸ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22