تسنیم/ محمد الله‌داد در گفت‌وگویی با اشاره به اجرای طرح عدم توزیع قبض برق اظهار داشت: با توجه به اینکه جامعه در حال حرکت به سمت داشتن دولت الکترونیک است مجموعه توزیع نیروی برق استان مرکزی نیز در این راستا تصمیم به حذف برگه‌های قبض مصرفی مشترکان گرفته است.
وی افزود: براساس این طرح از ابتدای مهرماه امسال قبض مصرف برق مشترکان دیگر به‌صورت مکتوب به آنها ارائه داده نمی‌شود و سامانه ارسال قبض الکترونیکی جایگزین سیستم اطلاع‌رسانی مصرف فعلی می‌شود.
مدیرعامل توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد: مدتی است که در حال جمع‌آوری شماره تلفن همراه قطعی از مشترکان مصرف برق در استان مرکزی هستیم که از ابتدای مهرماه قبض در قالب سامانه پیامکی به مشترکان ارجاع داده شود.
الله‌داد ادامه داد: با اجرائی شدن این طرح علاوه بر استقرار دولت الکترونیک از نابودی منابع طبیعی و درختان نیز جلوگیری می‌شود، مجموعه توزیع نیروی برق استان مرکزی در حال حاضر تعداد 750 هزار مشترک دارد که تمامی آنها در مدت زمان یک سال تعداد 6 قبض دریافت می‌کنند که سالانه حدود 4 تا 5 میلیون قبض تولید و توزیع می‌شود که معادل این تعداد از قبوض باید هزاران درخت قطع شوند.
وی عنوان کرد: خوشبختانه در حال به انجام رساندن اقدامات نهایی برای آغاز فعالیت سامانه پیامکی اطلاع قبض به مشترکان توزیع نیروی برق استان مرکزی هستیم تا با استفاده از شناسه قبض ارسال شده نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f