آخرین خبر/ جانشین انتظامی استان از انهدام باند سارقان کیف قاپ با اعتراف به 65 فقره سرقت در سطح استان خبر داد.
سردار سیدجعفر حسینی در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت با شیوه کیف قاپی توسط چند جوان در مناطق مختلف استان البرز، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های اولیه کارآگاهان مشخص شد، 3 جوان حدود 20 ساله با استفاده از چند خودرو پراید در رنگ های مختلف اقدام به سرقت با شیوه کیف قاپی از خانم ها می کنند که این عمل علاوه بر سرقت اموال مال باختگان باعث صدمه دیدن آن ها نیز می شود.
سردار حسینی تصریح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی 2 سارق 19 ساله و یک سارق 25 ساله شده و بلافاصله به مخفیگاه آن ها در حوالی خرمدشت کرج اعزام شدند که هر 3 آن ها در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.
این مقام انتظامی تشریح کرد: سارقان در رویایی با مال باختگان و با مشاهده مستندات چاره ای جز اعتراف نیافته و به 65 فقره سرقت با شیوه کیف قاپی اقرار کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی کیف زنانه و مقداری اقلام سرقتی کشف شد.
جانشین انتظامی استان، گفت: با تلاش کارآگاهان همه مال باختگان پرونده شناسایی و پس از تکمیل پرونده متهمان به دادسرا اعزام و با صدور قرار روانه زندان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af