خبرگزاری خلیج فارس/نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توجه به زیرساخت‌های آموزشی و رفاهی مدارس گفت: بر اساس برنامه‌ریزی تمامی مدارس شهرستان دشتستان به سیستم سرمایشی مجهز می‌شود.
محمدباقر سعادت پیش از ظهر امروز در جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات مدارس آبپخش، شبانکاره و سعدآباد،با تاکید بر مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا و متحدانش اظهار داشت: ایران اسلامی در مقابل تحریم‌های آمریکا و متحدانش کوتاه نمی‌آید و سران سه قوه نیز با رهنمودهای مقام معظم رهبری جلسات پی‌درپی برای مطرح کردن مسائل و مشکلات ملت و چاره‌اندیشی درباره آن‌ها برگزار می‌کنند.
وی شرایط اقتصادی کنونی کشور را سخت و دشوار دانست و اظهار کرد: در این دولت کارها و فعالیت‌هایی بسیار خوب و ارزشمندی با وجود تنگناهای موجود انجام شده است، به صورتی که در هفته دولت 800 میلیارد تومان پروژه در استان بوشهر افتتاح و 1550 میلیارد تومان کلنگ زنی شد.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی هزینه‌‌های پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی دشتستان در هفته دولت را 330 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ایرانیان با صبوری و توکل بر خداوند متعال با وجود تحریم‌ها توانستند چنین فعالیت‌های بزرگی را در کشور انجام دهند.
سعادت راز ماندگاری امام حسین (ع) در بین تشیع و مسلمانان را عدالتش دانست و بیان کرد: عدالت در گفتار، کردار و رفتار بسیار مهم است، اگر می‌خواهید به عنوان رهرو آن حضرت ماندگار شوید باید در گفتار، کردار و رفتار عدالت را پیشه کار خود قرار دهید.
وی با بیان اینکه دلیل کاستی‌ها و اکثر مشکلات کمبود بودجه کشور است خاطر نشان کرد: با این وجود نمایندگان استان و مسئولان آموزش و پرورش تلاش کرده‌اند که اعتبارات قابل توجهی برای رفاه حال دانش آموزان و فرهنگیان فراهم کنند.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توجه به زیرساخت‌های آموزشی و رفاهی مدارس گفت: بر اساس برنامه‌ریزی تمامی مدارس شهرستان دشتستان به سیستم سرمایشی مجهز می‌شود.
سعادت بیان کرد: تمام توان و تلاش خود را به کار گرفته‌ام که در کلاس‌های مقاطع مختلف تحصیلی دشتستان، آن هم در شرایط کنونی و فشارهای اقتصادی، تمامی مدارسی که فاقد کولر هستند مجهزشود تا دانش آموزان در رفاه و آسایش به تحصیل خود ادامه دهند.
وی افزود: رسالتی که خداوند به عهده پیامبران گذاشت تا مردم را هدایت و راهنمایی کند اکنون به دوش معلمان و فرهنگیان است تا آینده سازان این کشور را پرورش و آموزش دهند، این مسوولیت بار سنگینی است که خداوند نخست بر دوش پیامبران و در بعد بر دوش معلمان دلسوز قرار داده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22