فارس/ سیاوش محمدی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس نقشه‌های هواشناسی، سامانه بارشی ظهر فردا از استان خارج شده و از میزان ابرها کاسته می‌شود اما با توجه به تداوم وزش بادهای شمالی- خزری، هوای خنک تا آخر هفته در سطح استان ماندگار است.
وی افزود: طی امروز تا صبح فردا جوی ناپایدار با آسمانی ابری و مه‌آلود همراه با وزش باد گاهی تند تا نسبتاً شدید و هوای بسیار خنک در سطح استان حاکم بوده و در مناطقی از استان بارش باران گاهی به‌صورت رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: از عصر دوشنبه تا اواخر وقت سه شنبه با عبور امواج ضعیف از استان، در اغلب مناطق وزش باد تند تا نسبتاً شدید و افزایش ابر با رگبار موقتی انتظار می‌رود.
وی گفت: پیرو اطلاعیه صادره قبلی با فعالیت سامانه بارشی در استان تا صبح امروز بیش‌ترین بارش باران از ایستگاه باران‌سنجی مجره خلخال با ۱۳ میلی‌متر، ایستگاه باران‌سنجی گیوی علیا با ۱۱ میلی‌متر و از شهرستان بیله‌سوار با ۸ میلی‌متر به ثبت رسیده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253