ایسنا/شرکت گاز استان اعلام کرد هم راستا با دولت تدبیر و امید و به منظور کاهش هزینه ها، صیانت از جنگل ها و منابع طبیعی و توسعه دولت الکترونیک اقدام به حذف قبوض کاغذی گاز در چند مرحله در سطح استان می‌کند.
در مرحله دوم این طرح که در شهریورماه 1398 اجرایی می گردد قبوض کاغذی گاز در شهرستان های چرادول، مهران و دره شهرحذف و به صورت پیامکی ارسال میگردد.
مشترکین گرامی جهت دریافت اطلاعات قبض گاز خود می توانند به روش های زیر اقدام نمایند :
1. ارسال حرف G لاتین و شماره اشتراک خود (بدون خط فاصله) به سامانه پیامکی شرکت گاز استان ایلام به سرشماره 10005194.
2.دریافت اطلاعات آخرین قبض از طریق تلفن گویای 24 ساعته شرکت گاز استان به شماره 3888 با واردکردن شماره اشتراک خود(در صورت تماس از طریق تلفن همراه پیش شماره 084 نیز شماره گیری گردد.)
3.دریافت و نصب اپلیکیشن اندرویدی سامانه ارتباطی شرکت گاز استان ایلام که از طریق آدرس اینترنتی http://crm.nigc-ilam.ir (نسخه IOS نیز بزودی در دسترس مشترکین گرامی قرار می گیرد.)
4.مراجعه به وب سایت شرکت گاز استان ایلام به آدرس اینترنتی http://crm.nigc-ilam.ir و دریافت قبض خود از طریق واردکردن شماره اشتراک .
5.مراجعه به سایت اینترنتی شرکت گاز استان ایلام به آدرس www.nigc-ilam.ir قسمت مشاهده قبض .
6.مراجعه به سایت اینترنتی شرکت ملی گاز ایران به آدرس http://billing.nigc.ir .
مشترکین گرامی جهت ثبت شماره تلفن همراه خود در سامانه جهت دریافت قبض گاز به صورت غیرحضوری می توانند حرف N لاتین و شماره اشتراک خود را (بدون خط فاصله) به سرشماره 10005194 ارسال فرمایند.
در صورت نیاز مشترکین گرامی به چاپ قبض بصورت کاغذی، می توانند به کلیه دفاتر پستی یا دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان مراجعه و قبض خود را با پرداخت هزینه صدور آن دریافت نمایند.
لازم بذکر است در مرحله اول این طرح ارسال قبوض گاز بصورت کاغذی در شهرستانهای بدره، آبدانان و ملکشاهی حذف شدهو تا پایان آذرماه ارسال قبوض بصورت پیامکی در کل استان اجرایی می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a