ایرنا/دمای هوای استان بوشهر از امروز تا فردا به طرز محسوسی بین ۲ تا ۳ سانتیگراد افزایش می‌یاید.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد طی ساعاتی از وقت امروز و فردا با افزایش سرعت باد شمال غربی بر روی جنوب خوزستان، احتمال ایجاد گرد و خاک
و غبارآلود شدن قسمت های شمالی خلیج فارس و سواحل شمالی استان دور از انتظار نیست.
مساعدی افزود: در ساعت هایی از وقت امشب تا صبح فردا نیز با افزایش سرعت باد، دریا در قسمتهای شمالی خلیج فارس تا حدودی متلاطم خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین در ساعت هایی از بعد از ظهر تا شب با رشد ابر در برخی نقاط استان احتمال وقوع ناپایداری موقت جوی به صورت بارش پراکنده باران دور از انتظار نیست.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: برای ۲۴ ساعت آینده آسمان این استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، افزایش ابر، در برخی نقاط مه صبحگاهی و در شمال خلیج فارس افزایش سرعت باد و احتمال گرد و غبار پیش بینی شده است.
مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد در قسمتهای شمالی و مرکزی استان به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۰ گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت، بر روی دریا طی امشب تا صبح فردا ۱۲ تا ۳۲ گاهی تا ۴۲ کیلومتر
در ساعت و در قسمتهای جنوبی استان متغیر با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
وی گفت: برای ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و از امشب تا صبح فردا در سواحل شمالی و مرکزی استان ۶۰ تا ۱۲۰ و دور از ساحل ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۳:۴۵ بامداد، مد اول دریا ساعت ۱۰:۰۲ ، جزر دوم دریا ساعت ۱۶:۲۵ و مد دوم دریا ساعت ۲۲:۵۱ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22