فارس/ حسین صادقی در گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی مراجعه شهروند سمنانی به پلیس فتای مرکز استان و با ارائه مرجوعه قضایی مبنی بر مزاحمت اینترنتی، بلافاصله پرونده در این راستا تشکیل شد و در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: کارشناسان و مهندسان پلیس نیز در بررسی‌های اینترنتی و میدانی خود مشخص کردند که فردی با ارسال تصاویر غیراخلاقی و درخواست‌های غیرمنطقی در بستر شبکه اجتماعی تلگرام برای فرد شاکی ایجاد مزاحمت می‌کرد.
رئیس پلیس فتای استان سمنان به تحقیقات تخصصی و گسترده مأموران انتظامی در این خصوص اشاره کرد و گفت: متهم پرونده که در یکی از شرکت‌های حمل و نقل اینترنتی مشغول کار بود، شناسایی و به اداره پلیس منتقل شد.
صادقی از اعتراف صریح و روشن مزاحم اینترنتی به جرم ارتکابی خود خبر داد و بیان کرد: مجرم با اطلاع از اختلاف خانوادگی فرد شاکی در یکی از سفرهای درون‌شهری، اقدام به ارتباط‌گیری و مزاحمت برای وی کرده است.
وی حفظ و صیانت از حریم خصوصی در فضای مجازی را اولویت فعالیت کاربران دانست و خاطرنشان کرد: پلیس فتای استان سمنان به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به مشکلات و مسائل شهروندان در این فضا است و کاربران نیز می‌توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir، آگاهی و دانش خود را برای استفاده صحیح از فضای مجازی و فرصت‌های آن ارتقا دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c