باشگاه خبرنگاران/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری شخص کلاهبردار ۵۰۰ میلیون ریالی به اتهام ادعای نفوذ در دستگاه قضائی شیراز خبر داد.
سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس اظهار کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس مبنی بر این که ۲ نفر از فرزندانم به اتهام حمل مواد مخدر در زندان به سر می‌برند و فردی که ادعای نفوذ در دستگاه قضائی می‌کرد، به جهت آزادی آنان مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال از من کلاهبرداری کرده است.
او افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از تحقیقات تخصصی و فنی، موفق شدند متهم را در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.
سرهنگ محمدی با بیان این که متهم در بازجویی فنی و تخصصی اقرار به کلاهبرداری ۵۰۰ میلیون ریالی از شاکی کرد، ادامه داد: این فرد کلاهبردار با حضور مقابل دادسرا و با ادعای حل مشکل پرونده خارج از روند دادرسی، با شهروندانی که پرونده قضائی داشتند ارتباط صمیمی برقرار و با جلب اعتماد از طعمه‌های خود کلاهبرداری می‌کرده است.
معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان این که متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، تصریح کرد: شهروندان باید در صورت داشتن هرگونه پرونده در دستگاه قضائی، امور مرتبط را فقط از طریق قانونی پیگیری کنند و چنانچه در این زمینه افراد کلاهبردار به آن‌ها مراجعه کرد سریعا با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913