ایرنا/مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ گفت: بر اثر بروز ۲ سانحه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ تن مصدوم و به بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان منتقل شدند.
داود مرادی روز دوشنبه بیان کرد: بر اثر برخورد سواری پژو با یک دستگاه پراید در خروجی کبودراهنگ و روبروی پمپ بنزین جاده شیرین سو پنج تن مصدوم شدند.
وی اضافه کرد: همچنین ساعت ۱۸ و ۳۸ دقیقه روز گذشته بر اثر واژگونی سواری پراید بعد از پیچ شاوه به سمت همدان پنج تن مجروح و به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ بیان کرد: یک هزار و ۳۹۲ ماموریت در پنج ماهه نخست امسال توسط اورژانس این شهرستان صورت گرفت که یک هزار و ۷۹ مورد جاده ای، ۱۳۱ مورد جابجایی بیمار در بین مراکز درمانی و ۱۸۱ مورد شهری بوده است.
مرادی بیان کرد: تیم های اورژانس کبودراهنگ از ابتدای سال دجاری تا پایان مرداد در ۳۲۴ صحنه تصادف جاده ای حضور یافته و به ۴۳۳ مصدوم امداد رسانی کردند.
وی گفت: هفت پایگاه امداد جاده ای و یک پایگاه شهری در شهرستان کبودراهنگ فعال است که مجهز به ۱۲ دستگاه آمبولانس هستند.
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ با بیان اینکه اورژانس این شهرستان دارای ۱۲ دستگاه آمبولانس است گفت: ۲ دستگاه بر اثر واژگونی، یک دستگاه بر اثر برخورد خودروی عبوری با آن در تعمیرگاه هستند و یک دستگاه فرسوده نیز برای تعمیر به اصفهان منتقل شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e