ایرنا/۳۳ نفر در یک پارتی مختلط شبانه از یک خانه تیمی در یکی از روستاهای شهرستان قشم دستگیر شدند که ۲۳ نفر از آن را مردان تشکیل می‌دادند.
فرمانده سپاه قشم روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: افراد دستگیر شده وضعیت مناسبی نداشتند و اقدام به شرب خمر نیز کرده بودند.
سرهنگ پاسدار محمد سالاری افزود: همچنین تعدادی خرده فروش مواد مخدر صنعتی به ویژه ماده صنعتی«گُل» نیز دستگیر شدند.
وی بدون اشاره به تعداد دستگیر شدگان و مقدار مواد مخدر کشف شده ادامه داد: بیشتر بخش مورد هدف این افراد دانش آموزان و دانشجویان بوده است.
فرمانده سپاه قشم با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی و ارتقاء آگاهی والدین تصریح کرد: برخی خانواده‌ها در نظارت بر عملکرد و رفتار اجتماعی فرزندان خود در جامعه کوتاهی می‌کنند.
وی افزود: شکسته شدن قبح برخی مسائل ضد فرهنگی و ناهنجاری‌های اجتماعی از جمله شرکت در پارتی‌های مختلط و شرب خمر در درون خانواده‌ها زمینه ساز بروز مشکلات اجتماعی و متضرر شدن نسل جوان می شود.
سالاری خاطرنشان کرد: بسیج محلات برای تامین امنیت مردم طرح تحول محلات را با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار قرار داده است که طی آن گشت های شبانه در سطح جزیره انجام می شود.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده‌است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121