باشگاه خبرنگاران/ حمیدی فرماندار گرگان در جلسه کارگروه آرد و نان گفت: در بیشتر نانوایی‌ها شاهد آن هستیم که کیسه‌های پلاستیکی به خریداران عرضه می‌شود، اما نگهداری نان تازه در پلاستیک از نظر بهداشتی درست نیست.
حمیدی گفت: کسانی که تمایل به عرضه کیسه پارچه‌ای دارند، به اتحادیه خبازان مراجعه کرده تا پس از تایید کیفیت و قیمت در اختیار نانوایی‌ها قرار گیرد.
حمیدی ادامه داد: همچنین از همشهریان می‌خواهیم تا همکاری لازم جهت استفاده از کیسه‌های پارچه‌ای که با تایید شورای آرد و نان و هماهنگی اتحادیه خبازان است را داشته باشند.
حمیدی فرماندار گرگان در ادامه این جلسه گفت:کارگران نانوایی‌ها جهت تولید نان مرغوب و با کیفیت برای مردم؛ آموزش‌های لازم را خواهند دید.
حمیدی فرماندار گرگان گفت: همچنین در راستای آماده سازی آرد و دستیابی به کیفیت مطلوب، وجود دستگاه الک آرد در نانوایی‌های مرکز استان اجباری است.
او ادامه داد: طی یک ماهه گذشته ۱۸۰ مورد بازرسی جهت نظارت بر کیفیت آرد مصرفی، پیگیری رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، کنترل کیفیت و کمیت نان عرضه شده، توسط تیم تنظیم بازار انجام شده است./
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید