ایسنا/ عضو کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای شهر کرج گفت: جلسه شورای شهر برای بررسی عملکرد اداره کل بازرسی شهرداری کرج و پاسخگویی این سازمان، به دلیل غیبت همزمان چند عضو شورا تشکیل نشد.
محمدحسین خلیلی اردکانی در خصوص تشکیل نشدن جلسه شورای شهر کرج برای بررسی عملکرد اداره کل بازرسی شهرداری گفت: شورای شهر کرج در راستای وظایف نظارتی خود هر یکشنبه بعد از ظهر جلساتی را با ادارات، مناطق و سازمان‌های وابسته شهرداری کرج برگزار می‌کند.
خلیلی اردکانی افزود: در این جلسات، اداره، سازمان و یا منطقه مورد نظر گزارشی از عملکرد خود ارائه و اعضای شورا نیز پرسش‌های خود را مطرح می‌کنند.
وی ادامه داد: در جلسه روز گذشته دهم شهریور، از اداره کل بازرسی شهرداری کرج دعوت شده بود تا گزارشی از عملکرد خود ارائه دهد، پس از ارائه این گزارش، تعدادی از اعضای شورا یک جلسه را برای بررسی عملکرد بازرسی کافی ندانستند و قرار شد جلسه دیگری هم در همان روز برای ادامه بررسی عملکرد برگزار شود.
این عضو شورای شهر کرج خاطرنشان کرد: اما چند عضو شورا حضور نیافتند تا جلسه برگزار نشود، این که دلیل غیبت این اعضا چیست را نمی‌دانم.
سارا دشتگرد، فریده بزنی‌بیرانوند، فرج‌الله ایلیات، منصور وحیدی و محمد نبیونی از اعضایی بودند که در این جلسه حضور نیافتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af