آخرین خبر/ تلاش و اعتراض دانش آموزان فسایی و پیگیری مسئولان برای رسیدگی به اعتراض این دانش آموزان نسبت به نتایجی که سازمان سنجش اعلام کرده بود، نتیجه داد.
به گزارش شیرازه، تعدادی از دانش آموزان شهرستان فسا پنج شنبه هفته گذشته با حضور در مقابل آموزش و پرورش این شهرستان، اعتراض خود را درباره نتایج اعلامی سازمان سنجش آموزش کشور در پیوند با دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان را اعلام کردند.
این احقاق حق سازمان سنجش را به عذرخواهی واداشت. و طی اطلاعیه ای اعلام کرد: داوطلبان بومی شهرستان های فسا، نی ریز از استان فارس و داوطلبان بومی شهرستان لنجان از استان اصفهان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان درآزمون سراسری سال 1398 معرفی شدند.
سازمان سنجش آموزش کشور ضمن عذرخواهی از داوطلبان بومی شهرستان های فسا و نی ریز در استان فارس و داوطلبان بومی شهرستان لنجان در استان اصفهان که در زمان معرفی افراد، به دلیل عدم اعمال کد شهرستان های ذیربط، در ردیف معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان قرار نگرفته اند، از کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان داوطلبان واجد شرایط اعلام شده دعوت کرد به سایت مربوطه مراجعه کنند.
این دسته از افراد معرفی شده باید با مراجعه به سایت مرکز مجری مصاحبه و یا اداره کل آموزش و پرورش استان بومی مندرج در اطلاعیه 4 شهریور 98 سازمان سنجش از زمان و مکان دقیق مصاحبه مطلع شده و برای انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش به محل های ذیربط مراجعه کنند.
اسامی معرفی شدگان شهرستان های فسا و نی ریز در استان فارس و معرفی شدگان شهرستان لنجان در استان اصفهان در سایت سازمان سنجش درج شده است.
براساس گزارش ها، این دانش آموزان با کسب رتبه های دو رقمی به دانشگاه فرهنگیان دعوت نشده بودند درحالی که رتبه های چهار رقمی دیگر شهرستان ها به این دانشگاه دعوت شده بودند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913