پایگاه خبری پلیس/فرمانده انتظامی استان همدان از کشف یک کارگاه بزرگ تولید مکمل های غذایی ورزشی و پودرهای بدن سازی تقلبی و غیر بهداشتی خبر داد.
سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر، گفت: در پی وصول گزارشات مردمی مبنی بر تولید پودرهای بدن سازی تقلبی در یک کارگاه غیر مجاز در یکی از مناطق شهر همدان شناسایی و دستگیری عاملان تهیه این مواد در دستور کار ماموران واحد تجسس کلانتری 12 مدرس قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات مقدماتی و اطمینان از صحت موضوع، روز گذشته پس از هماهنگی مرجع قضائی در بازرسی از این کارگاه مشاهده شد، متهمان با ترکیب چندین مواد شیمیایی و خوراکی در شرایط غیر بهداشتی اقدام به تولید پودرهای بدنسازی و مکمل های ورزشی تقلبی کرده و با استفاده از بر چسب های تقلبی و جعل "بر چسب طرح شبنم"، این مواد را در سطح شهر و به اسم مکمل اصلی و وارداتی می فروشند.
سردار کامرانی صالح افزود: در این کارگاه، حدود 15 هزار حبه قرص آمینو اسید دست ساز، 53 کیسه 20 و 25 کیلویی مواد شیمیایی و غذایی کاربردی در ساخت مکمل های ورزشی، تعداد زیادی برچسب تقلبی برندهای مختلف پودرهای بدن سازی، تعداد زیادی برچسب "طرح شبنم" تقلبی مخصوص اجناس وارداتی و 3 هزار و 790 عدد قوطی پلاستیکی در اندازه های مختلف برای این مکمل ها کشف شد.
فرمانده انتظامی استان همدان در پایان با اشاره به این که تقلبی بودن این مواد توسط کارشناسان سازمان غذا و دارو تایید شد، گفت: درخصوص این پرونده تحقیقات قضائی و انتظامی در حال انجام است و پرونده پس از تکمیل شدن به دادسرا ارسال می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e