پایگاه خبری پلیس/فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان داخل خودرو منطقه گنجنامه و عباس آباد شهر همدان و کشف 30 فقره سرقت خبر داد.
سردار "کامرانی صالح"، در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در منطقه گنجنامه و عباس آباد و شکایت مال باختگان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 12 مدرس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات مقدماتی مشخص شد سارقان با استفاده از تاریکی شب سراغ خودروهای پارک شده در مسیر گنجنامه و عباس آباد رفته و با شکستن شیشه آن ها، اموال با ارزش و مدارک داخل خودرو را به سرقت می بردند.
سردار کامرانی صالح بیان کرد: با اقدامات اطلاعاتی و به کارگیری شگردهای پلیسی همچنین بررسی دوربین های مدار بسته مسیرهای منتهی به محل سرقت، تصویر یک دستگاه سواری پژو 206 سفید رنگ با 3 سرنشین به دست آمد که در زمان سرقت ها در همان مسیرها تردد داشت.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران با چند اکیپ به صورت نامحسوس منطقه را چندین شبانه روز تحت مراقبت قرار دادند تا این که پژو 206 مذکور در جاده قدیم عباس آباد مشاهده و تحت تعقیب نامحسوس قرار گرفت.
وی افزود: سارقان که 3 مرد جوان بودند با شکستن شیشه در عقب یک خودرو سواری تویوتا پرادو، اقدام به سرقت اموال داخل خودرو کردند که هر 3 نفر حین ارتکاب جرم دستگیر شدند.
این مقام ارشد انتظامی گفت: متهمان پس از انتقال به کلانتری در بازجویی های فنی و تخصصی به 30 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.
وی ادامه داد: در تحقیقات بعدی مشخص شد، سارقان با 2 دستگاه خودرو به محل های سرقت مراجعه می کردند که ماموران پس از کشف خودرو دوم در بازرسی از آن، تعداد زیادی اموال مسروقه از قبیل: ضبط و پخش خودرو، باند و آمپلی فایر، موبایل و پاور، ساعت، عینک آفتابی، مدارک شناسایی و ... را کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان در پایان، گفت: متهمان با دستور قضائی و برای بررسی و تحقیق بیشتر به دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان منتقل شدند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e