ایرنا/با تلاش ماموران انتظامی استان هرمزگان و با اجرای طرح های مقابله با قاچاق کالا و ارز، ۳۸۲ متهم طی یکماه گذشته در این استان شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی هرمزگان روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این مدت زمان ۳۱۹ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل کالای قاچاق نیز در استان شناسایی و توقیف شد.
سردار عزیزالله ملکی خاطرنشان کرد: در مردادماه امسال در مجموع انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از ۶۴۷ میلیارد ریال در هرمزگان کشف و ضبط شد.
وی عمده کالاهای قاچاق کشف شده را لوازم آرایشی، دارو، لوازم یدکی خودرو، لوازم خانگی، تجهیزات رایانه ای، پارچه، احشام، سیگار، فراورده های نفتی، خودرو، مواد خوراکی و برخی اقلام دیگر عنوان کرد.
سردار ملکی با بیان اینکه در این مدت زمان یک باند قاچاق کالا نیز شناسایی و متلاشی شد، افزود: در همین مدت ۴۱۱ فقره پرونده کشف کالای قاچاق نیز تشکیل شده است.
فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به تاثیرهای سوء قاچاق کالا و ارز بر اقتصاد کشور، گفت: از عموم مردم خواستاریم در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی و فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری کنند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121