روز نو/باند سارقان به عنف در میناب دستگیر شدند و قتل یک خارجی نیز مورد تحقیق ماموران قرار گرفت.
فرمانده نیروی انتظامی میناب گفت: ماموران انتظامی شهرستان میناب با دستگیری اعضای باند سارقان به عنف از راز ۳۰ فقره سرقت و قتل یک نفر از اتباع بیگانه دست یافتند.
محمد رستمی گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بروقوع چندین فقره سرقت تلفن همراه، بررسی موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با راه اندازی گشت‌های محسوس و غیر محسوس و تجزیه و تحلیل شیوه و شگرد سارقان و مشاهده فیلم‌های موجود یک نفر از سارقان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی یک عملیات تعقیب و گریز در شهر میناب دستگیر شد.
این مسئول انتظامی درادامه تصریح کرد: متهم به پلیس آگاهی انتقال و در بازجوئی های فنی و تخصصی اعتراف کرد که با همدستی ۵ نفر دیگر اقدام به سرقت به عنف چندین فقره گوشی، کیف قاپی، سرقت موتورسیکلت در شهر میناب می کرده که با بهره گیری از منابع و مخبرین محلی و اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه سایر متهمان در شهرستان رودان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه سایر اعضای این باند دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان در پایان گفت: متهمین دستگیر شده در مقابل ادله و شواهد موجود راهی جز اعتراف نداشته و به ۳۰ فقره انواع سرقت، زورگیری، کیف قاپی به عنف و یک فقره قتل اتباع بیگانه در سال ۹۷ اعتراف کردند که تمام سرقت‌ها و قتل بازسازی صحنه انجام شده و پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و متهمین تحویل مراجع قضائی شدند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121