ایسنا/ دکتر داود سرمدی در گفت و گویی اظهار کرد: این میزان فرآورده خام دامی در جریان نظارت و بازدید کارشناسان و بازرسان اداره دامپزشکی ساوه از یکی از فروشگاه های سطح شهر کشف و ضبط شده است.
رئیس دامپزشکی ساوه با اشاره به اینکه غیر بهداشتی و فاسد بودن گوشت‌های کشف شده با نمونه گیری و آزمایش‌های دقیق علمی توسط اداره دامپزشکی شهرستان ساوه تشخیص داده شده است، عنوان کرد: این میزان گوشت قرمز فاسد و غیر قابل مصرف کشف شده با حکم دستگاه قضائی معدوم شد.
سرمدی بیان کرد: بازرسان اداره دامپزشکی شهرستان ساوه در راستای حفظ سلامت شهروندان و تامین بهداشت و سلامت فرآورده‌های دامی کار پایش نحوه فعالیت و عملکرد مراکز عرضه و توزیع گوشت قرمز و سفید شهرستان را انجام می دهند و نظارت‌های لازم در خصوص تاریخ مصرف و سالم بودن گوشت صورت می‌گیرد.
وی تصریح کرد: در پی بازرسی‌هایی که از سوی بازرسان شبکه دامپزشکی ساوه از فرآورده‌های دامی صورت می‌گیرد، هر گونه مواد غذایی خصوصا گوشت‌ها که شرایط نگهداری مناسبی نداشته یا به دلایل دیگر فاسد شوند سریعا معدوم می‌شوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f