فارس/ عبدالله حسنی در گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان سمنان و با توجه به حساسیت موضوع اقدامات قانونی و جدی پلیس در این راستا آغاز شد.
وی ادامه داد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی استان سمنان با تحقیقات گسترده میدانی و بهره‌گیری از تجهیزات روز پلیسی، ردپای فردی معتاد و سابقه‌دار را در وقوق این جرائم پیدا کردند.
فرمانده انتظامی استان سمنان به شناسایی کامل متهم و هماهنگی‌های لازم قضایی در این خصوص اشاره کرد و گفت: در بررسی‌های مدت‌دار و نامحسوس پلیس، متهم غیربومی حین ورود به این استان دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد.
حسنی به همکاری سارق دستگیرشده و معرفی هم‌دست دیگر خود در ارتکاب سرقت‌ها اشاره کرد و گفت: در اقدامی ضربتی، پلیس متهم دیگر پرونده را نیز در شهرستان مهدی‌شهر شناسایی و دستگیر کرد.
وی از کشف 30 فقره سرقت محتویات داخل خودرو به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان‌های سمنان و مهدی‌شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: سارقان دستگیرشده با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c