فارس/ روزبه مقدم در گفتگویی اظهار کرد: طی بازدید مشترک کارشناسان اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان و اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی از یک مطب غیرمجاز دندانپزشکی مطب پلمپ و شخص خاطی بازداشت و به مراجع قضایی معرفی شد.
وی افزود: در طول یک هفته اخیر این دومین مرکز دندانپزشکی در اردبیل بود که به‌دلیل فعالیت غیرمجاز و عدم تحصیلات مرتبط پلمپ شده و فرد خاطی به مراجع قضایی معرفی می‌شود.
مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: با همکاری و دستور مراجع قضایی مراکز دندانپزشکی کنترل و در صورت فعالیت غیرمجاز پلمپ و با فرد خاطی برخورد جدی خواهد شد.
وی بیان داشت: ۲ مرکزی که در یک هفته پلمپ شده‌اند تقریبا در یک منطقه اردبیل فعالیت داشتند و یکی از دلایل مراجعه مردم به این مراکز غیرمجاز پزشکی پایین بودن مبلغ دریافتی اشخاص سوءاستفاده‌گر است.
وی به صدمات جبران‌ناپذیر و آسیب‌های جدی در مراجعه به این مراکز غیرمجاز تاکید کرد و گفت: از عموم هم استانی‌ها تقاضا داریم برای حفظ و اهمیت سلامتی خود و جلوگیری از فعالیت این افراد غیرمجاز در صورت اطلاع از این مراکز درمانی غیرمجاز به سامانه 190 وزارت بهداشت اطلاع‌رسانی کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253