آخرین خبر/ حضور افراد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مسن و بازنشسته د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر بوستان ها به عنوان همیار مهربان فضای سبز بسیار حائز اهمیت است.
مد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر حاشیه مراسم تقد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یر از همیاران مهربان فضای سبز شیراز با بیان این مطلب گفت: د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر حال حاضر ۴۰ نفر همیار مهربان فضای سبز د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر سطح ۳ بوستان آزاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی، خلد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برین و جنت شیراز به صورت افتخاری مشغول آموزش حفاظت از فضای سبز شهری به شهروند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ان هستند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
به گزارش خبر جنوب ، سید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عبد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌الرضا د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ستغیب ضمن تاکید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بر حفاظت از محیط زیست شهری توسط همه شهروند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ان افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: بسیاری از این همیاران فضای سبز شهری افراد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بازنشسته‌ای هستند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که اکنون با پوشید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ن لباس همیاری د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر جهت فرهنگ‌سازی عمومی گام برمی‌د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
وی با اشاره به اینکه حضور و فعالیت افراد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مسن و بازنشسته د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر بوستان های مد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نظر به عنوان همیار مهربان فضای سبز بسیار حائز اهمیت است د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر این خصوص خاطرنشان کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌؛ آن ها از معضلات تنهایی و افسرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر منزل رها می شوند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ستغیب پیاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه سازی فرهنگ حفاظت از فضای سبز و محیط زیست را نمونه‌ای از امر به معروف عنوان کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و گفت: از همه شهروند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ان شیراز و اقشار و صنوف مختلف نظیر پزشکان، مهند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سین، خبرنگاران، بازاریان، فرهنگیان، د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انشجویان، د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انش‌آموزان و ... د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رخواست می کنم که با عضویت د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر مجمع خیرین فرهنگ ساز و شهرساز برای حفظ شهرمان مشارکت کنند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
وی اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌امه د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: این آماد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گی وجود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که متقاضیان د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کوتاه‌ترین زمان ممکن جذب این مجمع شوند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تا شهرمان شیراز از خد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مات افتخاری آن ها بهره مند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
مد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شهرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اری شیراز اضافه کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: از مسئولان شهرستانی و استانی نیز تقاضا د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارم که همانند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م با عضویت د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر این مجمع د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر حفاظت از فضای سبز شهری کوشا باشند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و برای ترغیب د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یگر شهروند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ان نیز د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر این کار مشارکت کنند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913