ایرنا/پس از ۶ روز جستجو جسد جوان ۲۴ ساله که در سد حسن ابدال غرق شده بود، توسط عوامل آتش نشانی زنجان از آب بیرون کشیده شد.
مسئول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان افزود: این جوان هفته گذشته به همراه دوست خود برای شنا کردن به سد حسن ابدال عزیمت کرده بود که متاسفانه حین شنا به دلیل عدم آشنایی با فنون مربوطه غرق شد.
حسن غفاری افزود: بر این اساس، این موضوع از سوی نیروی انتظامی استان نیز برای بررسی صحت و سقم ان در دستور کار قرار گرفت که جستجو ادامه داشت تا اینکه صبح امروز/سه شنبه/ شاهدان عینی با اطلاع رسانی به سامانه ۱۲۵ اتشس نشانی از پیدا شدن جسد این جوان بروی آب خبر دادند.
وی اضافه کرد : بر این مبنا، بلافاصله تیم های امداد و نجات آتش نشانی به همراه نیروی انتظامی در محل حاضر و پس از بیرون کشیدن جسد وی و انجام مراحل قانونی به بهشت زهرا تحویل شد.
پیش از این نیز، جوان ۲۹ ساله‌ای که عصر جمعه /۲۱ تیر/ امسال برای شنا وارد رودخانه قزل‌اوزن زنجان شده بود، به علت عدم آشنایی با فنون شنا غرق شد.
هم اکنون ۱۰۶ آتش‌نشان در ۶ ایستگاه آتش‌نشانی در سطح شهر زنجان فعال هستند که با برنامه ریزی انجام گرفته تلاش می‌شود با توجه به نیاز شهر این تعداد افزایش یابد.
شهر زنجان به عنوان مرکز استان با سه منطقه شهرداری ۴۳۰ هزار نفر جمعیت دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd