آخرین خبر/ محمد رئیسی دانشجوی ورزشکار دانشگاه پیام نور شیراز، با کسب مقام قهرمانی و اورال در وزن 82.5 کیلوگرم مسابقات پاورلیفتینگ آسیا، رکورد اسکوات جهان را بار دیگر شکست.
این جوان شیرازی که اردیبهشت ماه سال جاری به عنوان تنها نماینده ایران در مسابقات لیگ حرفه ای های پاورلیفتینگ جهان، رکورد سنگین ترین اسکوات جوانان جهان را به نام خود ثبت کرده بود، این بار در مسابقات قهرمانی آسیا در شهر استانبول ترکیه در روزهای 10 تا 12 شهریورماه موفق به کسب مقام قهرمانی و اورال در دسته 82 و نیم کیلو شد .
وی همچنین رکورد اسکوات جوانان و بزرگسالان جهان که قبلا با ثبت رکورد 330کیلوگرم دراختیار داشت،را با ثبت رکورد 335 کیلوگرم دوباره شکست.
این ورزشکار شیرازی همچنین در مجموع با بالابردن وزنه 800 کیلوگرم، رکورد مجموع جوانان جهان را نیز شکست .رکورد قبلی 797 کیلوگرم بود که دراختیار وی بود.
وی همچنین سال گذشته نیز در مسابقات دانشجویان جهان با مجموع 717.5 کیلوگرم(هفتصد وهفده و نیم کیلوگرم)، موفق به کسب مقام اول و اورال مسابقات شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913