تسنیم/ حسن مفخمی شهرستانی پیش از ظهر در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف و ضیط محموله کالای 21 میلیاردی اظهار داشت: پلیس در عملیاتی اتوبوسی حامل قاچاق کالا را توقیف که ارزش محموله از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز حدود 21 میلیارد ریال برآورد شده که همه ن آن کشف و ضبط شد.
وی افزود: این اتوبوس در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شازند توقیف شد، مبارزه با قاچاق کالا امر مهمی است به همین سبب باید در این راه تداوم داشت در این راستا در پی کشفیات پلیس ماموران در انجام تحقیقات خود متوجه جا‌بجایی یک محموله کالای قاچاق توسط یک دستگاه اتوبوس از محورهای مواصلاتی شهرستان شازند شدند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: این اتوبوس از شهرهای جنوبی کشور به سمت تهران حرکت می‌کرد که با برنامه‌ریزی عملیاتی دقیق و حضور به موقع پلیس شناسایی و متوقف شد.
مفخمی ادامه داد: طی بازرسی‌های انجام شده از خودروی حامل بار قاچاقبیش از 100 باطری قلمی و نیم‌قلمی، دو دستگاه ماشین لباس‌شویی خارجی قاچاق که مدارک قانونیی نیز نداشته است، بیش از 30 هزار ژیلت، بیش از600 عدد مسواک، بیش از 400 بسته رنگ مو، بیش از 760 عدد خامه اسپری خوراکی و بیش از 1000 بسته سیخ کباب کشف و ضبط شد.
وی افزود: در این عملیات سه نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای طی مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند، بهتر از شهروندان کالاهای مورد نیاز خود را از مراکز قانونی معتبر تهیه کرده و اگر موارد مشکوکی را مشاهده کردند از طریق 110 آن را به اطلاع پلیس برسانند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f