ایرنا/فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: به دنبال اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ۱۱۷ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد توهم زای گل کشف شد.
سرهنگ محمدباقر سلگی بیان کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با رویکرد برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرها و روستاهای ملایر به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی این شهرستان در چهار عملیات جداگانه موفق به دستگیری ۱۰ تهیه و توزیع کننده مواد مخدر شدند که از آنها ۱۱۷ کیلو ۸۰۰ گرم مواد توهم زای گل کشف و ضبط شد.
سرهنگ سلگی با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم ملایر به پاتوق قاچاقچیان تبدیل شود ادامه داد: پرونده قاچاقچیان پس از تکیل تحویل دادسرا شده است.
یک هزار و ۹۰۳ کیلوگرم مواد مخدر چهار ماهه امسال در همدان کشف شده که این آمار نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۲۰ درصد کاهش داشته است.
دستگیری پنج هزار و ۱۷۸ قاچاقچی، خرده فروش و عرضه کننده موادمخدر با ۲۰ درصد رشد، انجام چهار هزار و ۷۷۰ عملیات با ۲۳ درصد رشد، انجام ۴۷۶ طرح در حوزه مواد مخدر شامل پاکسازی، جمع آوری و کنترل محورهای مواصلاتی از دیگر فعالیت های صورت گرفته است.
توقیف ۴۳ دستگاه خودرو، ۱۸ دستگاه موتورسیکلت، ۹ قبضه اسلحه جنگی و انجام ۱۷ عملیات مشترک با سایر استان ها در سال جاری از توفیقات پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان است.
همچنین ۳۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر امسال در این استان منهدم شده که در این حوزه با رشد ۳۹ درصدی مواجه هستیم.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e