پایگاه خبری پلیس/فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از1100 میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای سال تا کنون در همدان خبر داد.
سردار "کامرانی صالح" در قرارگاه مقابله با قاچاق کالا استان گفت:برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید با مدیریت جهادی وتلاش همراه با اخلاص عمل کرد.
وی افزود: بررسی دقیق علمی وارائه راهکارهای لازم در حوزه مقابله با قاچاق کالا می تواند ظرفیت های کشور را برای شکوفایی اقتصادی واستفاده از فرصت های موجود در این راستا سوق دهد.
سردار کامرانی صالح مبارزه با قاچاق کالا وارز را از اولویت های پلیس در سال جاری دانست وگفت: همه باید تلاش کنیم تا بتوانیم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه شکوفایی اقتصادی کشور گام برداریم.
این مقام مسئول گفت: مقابله با قاچاق کالا وظیفه ملی است وهمه دستگاه ها برای ریشه کنی این پدیده شوم مجاهدانه تلاش کنند.
سردار کامرانی صالح افزود:امروزه کشور نیازمند فعالیت های اقتصادی سالم، اشتغال زایی و سرمایه گذاری مطمئن است و این مهم نیازمند شرایط و فضایی است که در آن سرمایه گذاری، تولید و تجارت در سطوح مختلف از صحت و سلامت برخوردار بوده و احساس امنیت و آرامش بر آن حاکم باشد.
وی با اشاره به افزایش 13 درصدی کشفیات کالای قاچاق در مقایسه با مدت مشابه سال قبل گفت:از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 1100 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شده که از این تعداد، 106 پرونده دارای ارزش ریالی بالای یک میلیاد ریال می باشد.
سردار کامرانی صالح همچنین از کشف 257 دستگاه استخراج ارز دیجیتال وشناسایی 26 محل استقرار این دستگاه ها در سطح استان خبر داد وگفت:استفاده از خرد جمعی برای مدیریت موضوعات قاچاق ونظرات افراد دلسوز می توانند دشمنان را که امروز با جنگ اقتصادی وارد میدان شده اند ناکام سازند.
رئیس سازمان املاک تملیکی استان که در این جلسه حضور داشت در سخنانی گفت:در عرصه فرهنگی پیرامون قاچاق کالا وارز همه دستگاه ها باید ورود پیدا کنند وبه صورت میدانی و ارتباط و تعامل با هم در حوزه مشکلات تلاش کنند.
مهندس منصوری بیان داشت: درحوزه قاچاق کالا اقدامات پیش دستانه بسیار مهم است وقبل از ظهور و بروز مشکل باید آن را رفع کنیم.
رئیس سازمان املاک تملیکی استان در خاتمه با قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا وارز وتامین امنیت شهروندان گفت: کار جهادی شما قطعا توشه آخرت خواهد بود وهرکس در حوزه مسئولیت خود مجاهدانه گام بردارد قطعا در درگاه خداوند بی اجر وپاداش نخواهد ماند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e