ایرنا/ علی اکبر صیاجو روز چهارشنبه در گفت و گویی بیان داشت: براساس پیش‌بینی ها قیمت لوازم خانگی در بازار سمنان در ماه‌های آینده ۲۰ درصد کاهش می یابد که این کاهش قیمت موقتی نیست و این شرایط برای ماه‌های آینده هم ادامه می یابد.
وی خاطر نشان کرد: کاهش تنش سیاسی به رفع مشکلات اقتصادی در کشور دامن می زند و بخش قابل توجهی از افزایش یا کاهش قیمت در ایران متاثر از نوسان‌های قیمت ارز است.
رئیس اتحادیه لوازم‌ خانگی شهرستان سمنان اضافه کرد: رکود در بازار عرضه و تقاضای سمنان در ماه جاری نسبت به ماه‌های گذشته کاهش داشته است.
صیادجو تصریح کرد: به احتمال فراوان روند کاهش قیمت در بازار اقتصادی سمنان تنها مختص به بخش لوازم خانگی نیست و در دیگر واحدهای صنفی هم در ماه‌های آینده کاهش قیمت‌ها محسوس خواهد بود.
وی ادامه داد: با توجه به کاهش احتمالی قیمت‌ها و افزایش تقاضا، کسب و کار در بازار شهرستان سمنان بار دیگر رونق می گیرد.
صیادجو افزود: کاهش تورم نقطه به نقطه در کشور در ماه گذشته نشانه مثبت برای تعدیل قیمت‌ها در بازار است که امیدواریم با کاهش تنش‌های سیاسی احتمالی، کاهش تورم در ماه‌های آینده چشمگیر شود.
رئیس اتحادیه لوازم‌ خانگی شهرستان سمنان گفت: تورم در کشور براساس آمار در کشور نگران کننده است و در ماه‌های گذشته با توجه به فشارهای خارجی مشکلات اقتصادی مردم دوچندان شده است.
در شهرستان سمنان ۱۰ هزار واحد صنفی و ۲۷۰ واحد صنفی لوازم خانگی وجود دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c