فارس/ بهروز اسودی امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: حدود هشت هزار کیلوگرم شکر طرح تنظیم بازار در انباری در شهر شاهرود کشف شد.
وی تصریح کرد: این میزان شکر که باید در طرح تنظیم بازار بین مردم توزیع می‌شده است، توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اماکن عمومی شاهرود کشف شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: این شکرها در حال تعویض کیسه‌ها برای عرضه خارج از شبکه بود که کشف و مغازه مربوطه مهروموم شد.
اسودی همچنین از برگزاری سومین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی استان سمنان در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان و با حضور اعضا خبر داد و گفت:‌ در این جلسه، در خصوص درجه‌بندی واحدهای صنفی اتحادیه چلوکباب و رستوران‌داران، برگزاری نمایشگاه پاییزه و فروش فوق‌العاده بحث و تبادل‌نظر شد.
وی تصریح کرد: بررسی انتخابات اتاق اصناف شهرستان دامغان و تصویب کد رسته‌های صنفی جدید از دیگر موضوعات مورد بحث در این نشست بود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سومین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی استان سمنان، گزارشی از کمیته نرخ‌گذاری کالا و خدمات صنفی نیز ارائه شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c