پایگاه خبری پلیس/ فرمانده دریابانی استان هرمزگان از کشف محموله 284 هزار لیتری سوخت قاچاق و دستگیری 12 قاچاقچی در مرزهای آبی استان خبر داد.
سرهنگ "حسین دهکی" اظهار داشت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستور کار مرزبانان فرماندهی استان هرمزگان قرار گرفت.
وی از کشف محموله سوخت قاچاق و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت در استان خبر داد و افزود: در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت های ویژه و با تلاش های شبانه روزی و فعالیت بی وقفه مرزبانان استان، یک باند از قاچاقچیان سوخت که به صورت کلان اقدام به قاچاق می کردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار دادند.
فرمانده دریابانی استان هرمزگان تصریح کرد: با اقدام به موقع مرزبانان و در یک عملیات سریع و غافلگیرانه محموله سوخت قاچاق در آب های شهرستان سیریک شناسایی و توقیف شد.
سرهنگ دهکی بیان کرد: در این عملیات یک فروند یدک‌کش خارجی توقیف و 284 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل کشف شد.
فرمانده دریابانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری 12 قاچاقچی و توقیف یک فروند یدک‌کش اظهار داشت: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 322 میلیارد و 712 میلیون ریال برآورد کردند.
وی با بیان اینکه قاچاق برپیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه خسارات جبران ناپذیری وارد می کند، خاطرنشان کرد: دریابانی هرمزگان با عزم جدی برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق، اجازه هیچ گونه فعالیت غیرقانونی در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را به سودجویان نخواهد داد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121