ایرنا/مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: با اقدمات این اداره کل تا پایان امسال تمامی بخاری‌های نفتی از روستاهای دارای علمک گاز در این استان جمع آوری می‌شود که تحقق این امر در امنیت هرچه بیشتر دانش‌آموزان و آسودگی خاطر والدین آنها تاثیر بسزایی دارد.
جهانگیر صفری افزود: استانداردسازی سیستم گرمایشی در ۵۴۰ کلاس درس مدارس روستایی و شهری این استان انجام شده و این کار توانسته است شرایط بهتری را برای تحصیل گروه‌های هدف فراهم کند.
وی یکی دیگر از اقدامات خوب این اداره کل را خداحافظی روستاهای این استان با مدارس خشت و گلی عنوان کرد و افزود: امسال این اداره کل با احداث و تکمیل ۲ باب مدرسه سه کلاسه باقیمانده از مدارس خشتی و گلی در استان با این نوع مداس نیز خداحافظی خواهد کرد.
وی اضافه کرد: سیستم گرمایشی ۲ هزارو ۸۰۰ کلاس درس در استان استاندارد سازی شده است و استانداردسازی سیستم گرمایشی ۹۲۰ کلاس درس باقیمانده نیز در دست انجام است و تلاش می شود تا شروع سال تحصیلی جدید ۳۵۰ کلاس از این تعداد آماده و تحویل آموزش و پرورش شود.
صفری اظهار داشت: تحقق اقدامات این اداره کل به ویژه استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس نیازمند تامین اعتبارات لازم در بعد استانی و ملی است.
وی یادآوری کرد: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان برای تحقق ارزش‌ها و آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی، تلاش همه جانبه ای را در همه ابعاد برای رسیدن به مدرسه ایده آل و اسلامی انجام داده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd