تسنیم/ مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: طرح نذر خون حسینی از آغاز ماه محرم تا پایان ماه صفر در استان کرمانشاه اجرا می‌شود.
پژمان صالحی‌فر اظهار داشت: همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) طرح نذر خون حسینی از آغاز ماه محرم الحرام تا ماه صفر از ساعت 7:30 تا 19 و در رو‌های تاسوعا و عاشورا از ساعت 8 تا 21 در ساختمان مرکزی واقع در بلوار شهید بهشتی ، بلوار بنت الهدی ، رو بروی فرمانداری اجرایی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ارائه کارت ملی برای اهدا کنندگانی که برای بار اول قصد اهدا خون دارند لازم است خاطرنشان کرد: اهدا کنندگان خون برای ثبت دقیق مشخصات شناسنامه‌ای در هنگام مراجعه کارت شناسایی معتبر عکس‌دار به همراه داشته باشند.
مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه با بیان اینکه نیاز به خون و فرآورده‌های خونی همیشگی بوده و منوط به زمان خاصی نیست گفت: بیماران و نیازمندان به این ماده حیاتی همواره چشم انتظار مراجعه مردم نوع دوست و خداجوی استان هستند و در طول سال طرح‌های مختلفی از سوی اداره کل انتقال خون استان کرمانشاه اجرا می‌شود .
وی یکی از طرح‎های اهدا خون را نذر خون حسینی در ایام سوگواری امام حسین(ع) دانست و گفت: معتقدیم که این زمان‌های خاص فرصتی مناسب برای پیوستن اعضای جدید به جمع خانواده بزرگ اهداکنندگان خون است.
صالحی‌فر بیان کرد: سازمان انتقال خون وظیفه تهیه و تأمین خون و فرآورده‌های خونی مورد نیاز مراکز درمانی و بیمارستان‌ها را برعهده دارد و تأمین این ماده حیاتی و ارزشمند با اهدای خون انسان‌های نوع‌دوست و ایثارگر میسر است و بی‌شک با حضور مستمر اهداکنندگان خون در مراکز اهدای خون نگرانی و دغدغه‌ای بابت کاهش خون و فرآورده‌های خونی نخواهیم داشت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :