تسنیم/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: طرح قبض الکترونیکی به عنوان جایگزینی برای قبوض کاغذی برق از ابتدای مهر ماه در استان کرمانشاه اجرا می‌شود.
امیدعلی مرآتی با اشاره به اجرای قبض الکترونیکی برق از ابتدای مهر ماه در استان اظهار داشت: شهروندان تا آخر شهریور ماه فرصت دارند تا با ثبت شماره تلفن همراه خود نسبت به ثبت شماره قبض برق خود اقدام کنند.
وی با بیان اینکه کارگروه‌هایی برای اجرای این طرح تشکیل شده است عنوان کرد: در استان کرمانشاه بیش از 763 هزار مشترک برق وجود دارد که تاکنون شماره همراه 71 درصد از این مشترکان ثبت شده است و مابقی تا پایان شهریور فرصت دارند.
مرآتی با اشاره به اینکه برای ثبت شماره تلفن همراه باید شناسه قبض برق به سامانه 300085121 ارسال کرد گفت: سالانه حدود 12 هزار درخت باید قطع شود که قبض برق برای تمامی مشترکان کشور صادر شود و با اجرای قبض الکترونیکی از قطع درختان جلوگیری می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به دیگر مزایای اجرای این طرح عنوان کرد: مأمور برق در هر دوره دو مرتبه به منازل مشترکان مراجعه می‌کرد که به یکباره کاهش داده می‌شود که مشکل کمتری برای مشترکان ایجاد شود.
وی با بیان اینکه مستأجر یا مالک می‌توانند شناسه قبض خود را ارسال کنند و در زمان تغییر مستأجر نیز مستأجر جدید می‌تواند این کار را انجام دهد گفت: برای برق مشاع آپارتمان‌ها نیز مدیر ساختمان می‌تواند با شماره همراه خود شناسه قبض را ارسال کند.
مرآتی بیان کرد: برای قبض ادارات درخواست می‌شود مدیر اجرایی یا فنی ادارات شناسه قبض را با شماره همراه خود به سامانه ارسال کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :