ایرنا/ حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: این ۶ بقعه متبرکه شامل امامزاده سید محمد (ع) سی ‌سخت، امامزاده بی ‌بی خاتونین (س) مارگون بویراحمد، امامزاده آقامیر (ع) کهگیلویه، امامزاده محمد (ع) سرآبیز باشت، امامزاده سید صفدر (ع) طولیان کهگیلویه و امامزاده میرسالار (ع) دیشموک است.
وی افزود: همایش مذهبی و فرهنگی شیرخوارگان حسینی در برخی از این ۶ بقعه متبرکه کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر و در تعدادی از آنها نیز بعدازظهر جمعه برگزار خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همایش شیرخوارگان حسینی همه ساله در نخستین جمعه ماه محرم و همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می ‌شود.
حجت الاسلام جنتی پور عنوان کرد: همایش شیرخوارگان حسینی نیز از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح در حسینیه ثارالله شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع در خیابان ارتش آغاز می ‌شود.
وی ابراز داشت: دعوت می شود که مسئولان اجرایی و قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد به ویژه مادران همراه با نوزادان شیرخوار خود حضور گسترده ای در این همایش داشته باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277