فارس/در آیینی با حضور فرماندار کنگان بخشدار سیراف معارفه شد.
فتح‌اله نوروزی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان که با محوریت معارفه بخشدار سیراف برگزار شد، اظهار داشت: استواری نهضت عاشورا بر پایه حق و تعالیم ائمه است و امام حسین(ع) به عنوان بهترین رهبر مهد دل‌هاست و صبر و استقامت و فداکاری در عاشورا شکوفا شده است.
فرماندار کنگان با بیان اینکه دولت در این شرایط موجود در خط مقدم مقابله با مشکلات است، افزود: مدیران باید سختی‌ها را تحمل و با برنامه جهادی کار کنند و صرفه‌جویی را در برنامه کاری مد نظر قرار داده و در دسترس و با مردم ارتباط داشته باشند و با روی خوش با ارباب رجوع برخورد کنند.
وی با بیان اینکه باید امیدافزایی، اعتماد و نشاط اولویت برنامه‌ریزی مدیران قرار بگیرد، گفت: در هفته دولت امسال بالغ بر 134 میلیارد تومان در قالب 43 پروژه افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
نوروزی با بیان اینکه نگاه همدلی، تعاملی و همراهی در توسعه بخش سیراف مورد توجه قرار بگیرد، گفت: نیروی انسانی با دانش و مهارت ریشه درخت توسعه و پیشرفت است و از بخشدار سیراف انتظار دارم از ظرفیت‌ها بخوبی استفاده کند.
در این آیین محمد فخرایی به عنوان بخشدار سیراف معارفه شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22