مهر/ محمدرضا برادران عصر چهارشنبه در کارگاه پیشگیری از اعتیاد استان اردبیل که در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی رضازاده برگزار شد، عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۳ باشگاه متخلف ورزشی در استان اردبیل که قوانین اعلامی را رعایت نکرده و بدون توجه به اخطارها فعالیت خود را ادامه می‌دادند، پلمب شده است.
وی افزود: با توجه به اهمیت سلامت ورزشکاران و فعالیت آنان در محیط‌های استاندارد و مورد تأیید، نظارت بر باشگاه‌ها و اماکن ورزشی همچنان با قدرت ادامه یافته و با متخلفان برخورد جدی و قانونی انجام خواهد شد.
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: بیشتر باشگاه‌های ورزشی که در این مدت در اردبیل پلمپ شدند، به دلیل برخوردار نبودن مجوز فعالیت از سوی اداره کل ورزش بوده و از فعالیت ۶ باشگاه مرتبط با مدرسه فوتبال و بدنسازی نیز به دلیل تجویز مواد نیروزا جلوگیری به عمل آمده است.
برادران به چگونگی طی فرایند پلمب باشگاه‌های متخلف ورزشی نیز اشاره کرد و افزود: به مدیران این اماکن فرصت لازم برای رعایت قوانین اعطا می‌شود و پیش از پلمپ باشگاه ورزشی نیز سه بار اخطار و تذکرات لازم ارائه می‌گردد.
به گفته وی با توجه به اعتماد خانواده‌ها به محیط‌های ورزشی باید نهایت امانتداری و دقت در مدیریت اماکن و باشگاه‌ها وجود داشته باشد تا مانع از بروز اتفاقات ناگوار برای ورزشکاران شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253