تسنیم/نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسانه‌ای نشدن جلسات رئیس کل بانک مرکزی در کرمان درخواست نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس نبود گفت: ما چیزی را از مردم پوشیده نداریم.
عبدالناصر همتی‌فر رئیس کل بانک مرکزی شامگاه گذشته به منظور حضور در نشست مشترک فعالان بخش خصوصی کرمان و بررسی دغدغه‌های فعالان بخش اقتصادی استان کرمان از جمله تسهیلات بانکی و تامین مالی در بخش‌های مربوط به معقوات بانکی و کشاورزی، تامین مالی پروژه‌های اقتصادی جدید و سرمایه در گردش بنگاه‌های اقتصادی به استان کرمان سفر کرده اما این جلسات بدون حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود.
شهباز حسن‌پور در حاشیه برگزاری شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان اظهار داشت: رسانه‌ای نشدن جلسات رئیس کل بانک مرکزی در کرمان به هیچ عنوان درخواست نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی نبوده است.
وی با بیان اینکه نمایندگان مردم استان چیزی را پوشیده از مردم ندارند گفت: به سبب طرح برخی مسائل چالشی و مواردی که از سوی فعالان اقتصادی مطرح می‌شود ضرورت داشت که این جلسه بدون حضور اصحاب رسانه برگزار شود.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از اینکه امروز جلسه‌ای متفاوت برای پاسخ به فعالان اقتصادی استان کرمان باشد افزود: در پایان جمع‌بندی نهایی این سفر و این جلسات با حضور رسانه‌ها برگزار می‌شود.
سیدمهدی طبیب‌زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان نیز در حاشیه این جلسه با اشاره به اینکه رسانه‌ای نشدن جلسات رئیس کل بانک مرکزی در کرمان درخواست اتاق بازرگانی کرمان نبوده اظهار داشت: برگزاری این جلسات بدون حضور اصحاب رسانه به درخواست بانک مرکزی بوده است.
وی با اشاره به دلایل بانک مرکزی برای رسانه‌ای نشدن این نشست‌ها و جلسات گفت: استدلال بانک مرکزی این است که تشتت آرا و برداشت‌ها ممکن است باعث ایجاد تنش در بازار شود.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با اشاره به حساسیت‌های مباحث مطرح شده در این جلسات گفت: در نهایت بانک مرکزی جمع‌بندی نهایی این جلسات را براساس سیاست‌های کشور به رسانه‌ها ارائه می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00