تسنیم/ هدایت‌الله جمالی‌پور دهمین استاندار قزوین دقایقی قبل در مراسمی که با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، سید سلمان سامانی معاون هماهنگی وزیر کشور، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان استان در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی استان برگزار شد، به عنوان دهمین استاندار قزوین منصوب شد.
جمالی‌پور از فعالین سیاسی اصلاح‌طلب است که در روزهای نخست شهریور امسال بعد از استعفاء و درخواست بازنشستگی عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در جلسه هیئت دولت به سمت استاندار قزوین منصوب شد.
وی پس از فعالیت در کسوت فرمانداری شهری ری، مشاور و مدیرکل سیاسی و امنیتی استاناری خراسان جنوبی و نماینده این استان در کمیته امنیت داخلی شورای عالی امنیت ملی و سرپرست دبیرخانه مبارزه با قاچاق کالا و ارز‌ بوده است.
جمالی همچنین معاونت اجرایی و مدیر امور اداری مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و دبیر اجرایی ستاد ملی برگزاری هفته پژوهش کشور را بر عهده داشته است و مدتی با عنوان رئیس انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران فعالیت کرده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9