صدا و سیما/ مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان امروز گفت : 230 نفر از اهالی روستای ییلاقی داماش رودبار در قالب طرح کاروان سلامت ، رایگان ویزیت شدند.
مهدی ولی پور افزود : 25 نفره پزشک متخصص اعصاب و روان ، زنان و زایمان ، متخصص داخلی ، دندانپزشک ، پزشک عمومی ، امدادگران و نیروی های NGO برای خدمات رسانی به اهالی روستای داماش رودبار به این روستا اعزام شدند.
وی اضافه کرد : معاینه و تجویز داروی رایگان ، آموزش چهره به چهره کمک های اولیه و بهداشت محیط ، مشاوره روانشناسی از خدماتی بود که به اهالی روستای داماش ارائه شد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه 6 میلیون تومان داروی رایگان هم بین بیماران توزیع شد ، افزود : همچنین 25 بسته نوشت افزار و کیف و 20 بسته لوازم بهداشتی نظیر شامپو ، صابون و خمیردندان به ارزش 6 میلیون تومان بین دانش آموزان این روستا توزیع شد.
مهدی ولی پور از افتتاح یک خانه هلال در روستای داماش رودبار هم خبر داد و افزود : این خانه در ساختمان دهیاری این روستا افتتاح شد.
وی اضافه کرد : در این مکان امدادگران اصول اولیه امدادگری در مواقع بحران را به روستاییان آموزش می دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0