خبرگزاری دانا/رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان اردل گفت: همایش شیرخوارگان حسینی به مناسبت شهادت حضرت علی اصغر(ع) همزمان با سراسر کشور در 10 نقطه از شهر و روستاهای این شهرستان برگزار می‌شود.
حجت الاسلام مهرداد بهرامی رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان اردل با بیان اینکه همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم الحرام همزمان با سراسر کشور در شهرستان اردل برگزار می شود افزود: این آئین عظیم راس ساعت 8 صبح در 10 نقطه ی اردل هم با حضور پرشکوه مادران و نوزادان شیرخوار ملبس به لباس سبز و پیشانی بند " یا صاحب الزمان عج" برپا می شود .
بهرامی مدیحه‌سرایی مداحان اهل بیت(ع) و سخنرانی روحانیون را از برنامه‌های همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان اردل عنوان کرد.
وی بیان کرد: هر ساله همایش شیرخوارگان حسینی با استقبال گسترده مادران و کودکان برگزار می‌شود و پیش‌بینی می‌شود امسال این مراسم باشکوهتر از سال‌های گذشته در سطح شهرستان برگزار شود.
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان اردل در پایان برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی را یکی از برنامه‌های ماه محرم‌الحرام دانست و اضافه کرد: این همایش به همت شورای هیئات مذهبی شهرستان اردل برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3