تسنیم/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور در این استان خبرداد و گفت: این همایش در ورزشگاه امام خمینی(ره) کرمانشاه روز جمعه ۱۵ شهریورماه برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام محمد صالحی با بیان اینکه همایش شیرخوارگان حسینی تمامی بقاع شاخص بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود اظهار داشت: همایش شیرخوارگان حسینی امسال نیز همانند سال‌های گذشته در ورزشگاه 20 هزار نفری امام خمینی(ره) کرمانشاه روز جمعه 15 شهریورماه ساعت 8 صبح برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در تمام شهرستان‌های استان کرمانشاه افزود: این همایش به صورت ویژه در پنج بقعه متبرکه استان کرمانشاه شامل امامزاده احمد (ع) سنقر، امامزاده ابراهیم (ع) کنگاور، امامزاده مهدی (ع) هرسین، امامزاده حسن (ع) اسلام آبادغرب و بقعه احمدبن اسحاق سرپل ذهاب ساعت 10:30 برگزار خواهد شد.
وی عنوان کرد: مادران به همراه کودکان شیرخوارخود به یاد حضرت علی اصغر طفل 6 ماهه امام حسین(ع) در نخستین جمعه ماه محرم در این آیین بزرگداشت شرکت خواهند کرد.
صالحی با اشاره به اجرای برنامه‌های متعدد به مناسبت ایام محرم و با هدف بصیرت‌افزایی در استان کرمانشاه اظهار داشت: تجمع سراسری "لبیک یا حسین(ع)" که ویژه امامزادگان شاخص کشور است در کرمانشاه در محل امامزاده ابراهیم (ع) با حضور هیئات مذهبی کرمانشاه برگزار شد.
وی بیان کرد: مراسم‌ عزاداری امام حسین(ع) در قالب طرح بصیرت عاشورایی در 40 بقعه استان کرمانشاه با شعار "کرامتنا الشهاده" برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه اظهار کرد: قیام عاشورا برای جلوگیری از ظلم‌ستیزی رخ داد و پیام عزاداری امسال این است که جمهوری اسلامی ایران با الگوگیری از قیام عاشورا در حفظ ارزش‌ها راسخ است و نباید از اعتقادات و ارزش‌های خود کوتاه بیاید.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :