ایرنا/ این دیدار از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه عصر جمعه در سالن فجر ساوه آغاز شد.
دیدار تیم های اول و دوم جدول لیگ برتر فوتسال ایران در حالی به سود گیتی پسند اصفهان تمام شد، که تیم سن ایچ تا واپسین دقایق بازی از حریف اصفهانی پیش بود اما نداشتن تمرکز بازیکنان سبب شد تا حریف باتجربه نتیجه را عوض کند.
بازیکنان سن ایچ با ارائه نمایشی برتر تا دقایق واپسین نیمه دوم این دیدار با حساب ۲ بر یک از مهمان پیش افتادند اما به یکباره کنترل بازی را از دست دادند تا بازیکنان باتجربه تر گیتی پسند گل های دوم و سوم خود را به ثمر برسانند.
سرمربی سن ایچ برای جبران نتیجه در فاصله سه دقیقه مانده به پایان بازی دست به بازی ریسکی «پاورپلی» زد اما در یک صحنه بازیکنان ساوجی توپ را لو دادند تا بازیکن گیتی پسند از راه دور دروازه بدون سنگربان سن ایچ را باز کند و حساب کار چهار بر ۲ شود.
فشار بازیکنان سن ایچ در ادامه منجر به یک گل دیگر شد و تلاش های این تیم با دفاع بسته تیم اصفهانی به نتیجه نرسید تا گیتی پسند دیدار بزرگ هفته را با حساب چهار بر سه به سود خود تمام کند و با کسب امتیازات این دیدار به صدر جدول تکیه بزند.
«مهدی کریمی» در این دیدار برای سن ایچ ۲ بار گلزنی کرد و گل سوم را نیز «فرشید نادری» برای سن ایچ زد و برای گیتی پسند نیز «سعید عباسی» هت تریک کرد و «محمد کشاورز» نیز یک گل به ثمر رساند.
دقایق پایانی این دیدار با اعتراض شدید تماشاگران،‌ بازیکنان و کادر فنی سن ایچ به داوری همراه شد.
سرمربی تیم سن ایچ در پایان این دیدار به خبرنگاران،‌گفت: از سازمان لیگ انتظار داریم برای چنین بازی بزرگی که میان تیم های اول و دوم جدول برگزار می شود، از داوران باتجربه تری استفاده کند.
«جواد اصغری مقدم» ضمن تبریک به تیم گیتی پسند و قدردانی از تلاش بازیکنان سن ایچ،‌گفت:‌ امروز چند بازیکن ما با وجود مصدومیت در زمین حاضر شدند که قابل تقدیر است.
وی افزود: از نتیجه بازی ناراحت نیستم اما فکر می کنم که عدالت در این مسابقه رعایت نشد زیرا حداقل حق تیم ما مساوی بود ولی بعد از اینکه گل سوم را دریافت کردیم،‌ تیم ما به هم ریخت که دلیل اصلی آن کم تجربگی بازیکنان ما بود.
اصغری مقدم گفت: ناراحتی من بیشتر به خاطر این است که برای مسابقه ای به این درجه از اهمیت و حساسیت،‌ داورانی را انتخاب کرده اند که من حتی اسم آنها را نمی شناسم.
وی افزود: باید برای تیم سن ایچ و زحمات ما ارزش قائل شوند، زیرا من احساس می کنم از پارسال تا حالا هرگز در مسابقات مهمی که داشته ایم،‌ داوران خوب و باتجربه سوت نزده اند ولی امسال که با وجود مسائل مالی ثابت کردیم که تیم مقتدری هستیم و ۱۰ هفته در صدر جدول قرار داریم انتظار داریم داروانی را انتخاب کنند که توانایی مدیریت بازی را داشته باشند.
سرمربی تیم فوتسال سن ایچ گفت: نمی خواهم بگویم که به داوری باختیم اما حقیقت آن است که داوران دیدار امروز ضعیف بودند و همطراز اسم تیم ها و بازیکنان نبودند.
وی از حمایت پرشور تماشاگران ساوجی قدردانی کرد.
سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند نیز گفت: جو سالن فجر ساوه بسیار خوب بود.
«حمید بی غم» افزود: بازی تیم های اول و دوم بود و هر ۲ تیم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند اما تنها تفاوت ما با تیم سن ایچ در تجربه بالاتر بازیکنان گیتی پسند بود که از اشتباهات تیم مقابل نهایت استفاده را بردند.
وی در مورد داوری این مسابقه گفت: به نظر من داوران خوب سوت زدند و اشتباهات هم برای هر ۲ تیم بود اما مدیریت خوبی بر جریان بازی داشتند.
سن ایچ با این باخت صدر جدول را به گیتی پسند واگذار کرد و در هفته دوازدهم باید در بهبان به مصاف اهورای این شهر برود.



همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f