ایرنا/مسئول اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ گفت: بر اثر بروز ۲ حادثه نیمه شب گذشته در این شهرستان سه نفر جان خود را از دست دادند.
داود مرادی بیان کرد: سانحه نخست ساعت ۲۳ و ۳۸ دقیقه جمعه بر اثر برخورد یک دستگاه سواری ۴۰۵ به تریلی در مسیر گل تپه به بیجار بعد از روستای کیتو رخ داد.
وی افزود: خودروی سواری پژو دارای چهار سرنشین بود که ۲ نفر از آنها سر صحنه تصادف جان خود را از دست دادند و ۲ نفر دیگر با توجه به شدت جراحت های وارده و وضعیت وخیم جسمی به بیمارستان بعثت منتقل شدند.
مسئول اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ اظهار داشت: همچنین در سانحه دیگری پس از دریافت گزارشی مبنی بر فوت راکب ۴۰ ساله یک دستگاه موتورسیکلت تیم اورژانس به محل اعزام شد.
مرادی اضافه کرد: این سانحه رانندگی در جاده قباق تپه به سمت شیرین سو کبودراهنگ رخ داده و خودروی تصادفی نامعلوم و متواری و هویت متوفی نیز مشخص نیست.
۱۴۹ تن چهار ماهه سالجاری در سوانح جاده ای همدان جان باختند که این آمار چهار ماهه سال گذشته ۱۴۲ تن بوده و این موید افزایش چهار درصدی متوفیان است.
۱۰۶ تن در سوانح برون شهری، ۲۵ تن در معابر درون شهری، پنج تن در محورهای روستایی و ۱۳ تن در سایر معابر جان خود را از دست دادند.
جانباختگان سوانح جاده ای از نظر جنسیت ۱۱۵ مرد و ۳۴ زن بودند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e