مهر/دادستان عمومی و انقلاب دزفول گفت: سارقان اموال یک مادر شهید در دزفول که اقدام به ضرب و شتم این مادر نیز کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.
منصور محمدی خباز اظهار کرد: طی چند هفته گذشته، دو سارق با ورود به منزل مادر شهید شرف الدین زاده در دزفول علاوه بر سرقت اموال از جمله طلاجات این مادر به دلیل مقاومت وی و دیگر فرزندش اقدام به ضرب و شتم آنها نیز کرده بودند که این امر موجب جریحه دار شدن افکار عمومی شد.
وی افزود: پس از رخ دادن این اتفاق ناخوشایند، شناسایی سارقان به صورت ویژه در دستور کار دادستانی و پلیس آگاهی قرار گرفت و سارقان که دو نفر بودند با اقدامات و شگردهای پلیسی شناسایی و دو شب پیش طی یک عملیات ضربتی توسط مأموران پلیس آگاهی شهرستان دستگیر شدند.
محمدی خباز عنوان کرد: دو سارق دستگیر شده سابقه دار بوده و پس از دستگیری مورد شناسایی مالباخته قرار گرفتند و همچنین طی بازجویی‌های فنی پرسنل پلیس آگاهی به چند فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کردند.
وی تاکید کرد: مجرمان و مخلان امنیت و آسایش شهروندان بدانند که از چنگال عدالت و قانون راه گریزی ندارند و با اقدامات هوشیارانه و جان برکفان پلیس به دست قانون سپرده شده و به سزای اعمال خود خواهند رسید.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335