موج/فرمانده انتظامی شهرستان میناب از توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا قاچاق به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی میناب خبر داد.
سرهنگ محمد رستمی فرمانده انتظامی شهرستان میناب، گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران پلیس آگاهی شهرستان میناب با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از تردد یک دستگاه خودروی تویوتا V6 قاچاق در یکی از روستاهای میناب مطلع و بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: مأموران با هماهنگی دستگاه قضایی در جهت صحت و سقم موضوع به محل اعزام و خودروی مورد نظر را در یک عملیات موفق توقیف و برای بررسی تکمیلی به مقر انتظامی انتقال دادند.
این مسئول انتظامی افزود: راننده خودرو هیچ گونه مدارکی دال بر مالکیت ارائه نکرده است و با استعلام از سامانه راهور پلاک نصب شده بر روی خودرو متعلق به یک دستگاه تویوتا لندکروز بوده که شماره موتور و تنه خودرو با سامانه راهور همخوانی نداشته لذا با بررسی تخصصی مشخص شد خودرو بصورت قاچاق از کشور های حاشیه خلیج فارس وارد کشور شده است.
سرهنگ رستمی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی خودروی توقیفی را 10میلیارد و پانصد میلیون ریال برآورد کردند، گفت: پرونده قضایی در این خصوص تشکیل، و متهم به دادسرا معرفی شد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121