ایسنا/ سرهنگ رحیم شعبانی در تشریح این خبر گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس، 3 انبار حاوی کالای احتکار شده را در شهر رشت شناسایی کردند.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس با هماهنگی قضائی به انبارهای مورد نظر اعزام شده و در بازرسی از این مکان‌ها 20 هزار و 514 بطری روغن نباتی، 979 گالن روغن جامد، 42 تن و 360 کیلوگرم آرد و 18 تن و 600 کیلوگرم شکر کشف کردند.
وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را 5 میلیارد و 900 میلیون ریال برآورد کردند، بیان کرد: در این راستا متهمان 40، 42 و 56 ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه با حکم مقام قضائی هر 3 انبار احتکار کالا پلمب شدند، خاطرنشان کرد: فروشندگان کالاهای اساسی باید فهرست کالاهای انبار شده خود را هر ماه به سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کنند در غیر این صورت مشمول مجازات احتکار کالا و پرداخت جریمه خواهند شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0