باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ تقی کبیری رئیس پلیس‌راه استان سمنان ضمن بیان اینکه هوشیاری مأمور پلیس‌راه سمنان باعث رو شدن دست سارق شد، گفت : چندی پیش تصادف خسارتی بین یک دستگاه سواری مزدا ۳ با کامیون در کیلومتر ۱۵ محور سمنان-دامغان رخ می‌دهد و مأموران پلیس‌راه برای ترسیم کروکی به محل مراجعه می‌کنند.
او افزود: پس از بررسی موضوع، صحنه تصادف جمع‌آوری و خودرو مزدا ۳ برای تعمیر با خودروبر به سمنان منتقل می‌شود.
رئیس پلیس‌راه استان سمنان ضمن بیان اینکه افسر گشت پلیس پس از جمع‌آوری صحنه تصادف به منظور جلوگیری از ایراد خسارت به سایر وسایل نقلیه در حال پاک‌سازی جاده کیف مدارکی را پیدا می‌کند، ابراز داشت: با پیگیری و تماس با شماره تلفن صاحب مدارک متوجه می‌شود این مدارک روز گذشته از یک شهروند تهرانی سرقت شده است.
کبیری در ادامه تصریح کرد: با تماس این مأمور امین و هشیار، مأموران پلیس آگاهی استان وارد عمل شده و خودروی مزدا ۳ و راننده آن را در صافکاری دستگیر و به اداره پلیس منتقل می‌شود.
او افزود: در بازجویی‌های به عمل‌آمده توسط پلیس، متهم به سرقت مورد اشاره در تهران اعتراف می‌کند که تحقیقات تکمیلی روی این سارق سابقه‌دار ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c