باشگاه خبرنگاران/فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از کشف ۲۰ فقره سرقت سیم و کابل برق در بازرسی از یک کارگاه ضایعاتی خبر داد.
سرهنگ محمدرضا فداء گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق فشار قوی در سطح شهر کرمان، دستگیری عامل یا عاملان سرقت در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۵ این فرماندهی قرار گرفت.
او افزود: در همین رابطه مأموران انتظامی کلانتری ۱۵ با انجام یک سری تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی یک کارگاه ضایعاتی که در امر خرید و فروش اموال سرقتی فعالیت داشت را شناسایی کردند.
سرهنگ فدا ادامه داد: مأموران با کسب اجازه از مقام قضائی موفق شدند یک هزار و ۲۰۰ متر سیم برق فشار قوی را کشف و در این خصوص یک مالخر افاغنه که فاقد هر گونه مدارک شناسایی بود را دستگیر کنند.
وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های تخصصی با توجه به شواهد و مدارک موجود به ۲۰ فقره مالخری سیم و کابل برق در شهر کرمان اعتراف کرد.
این مقام انتظامی با اشاره به کشف ۲۰ فقره سرقت سیم و کابل برق افزود: مالخر دستگیر شده تحویل مرجع قضائی و اموال کشف شده نیز تحویل شرکت برق شد.
فرمانده انتظامی شهر کرمان در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه با تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00