فارس/فرماندار مهرستان گفت: ایجاد نمایشگاه صنایع دستی برای حمایت از کارآفراینان این منطقه در مهرماه امسال در دستور کار قرار دارد.
عصر امروز طی مراسمی با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، و اعضای شورای اداری از تعاونی های فعال شهرستان مهرستان تقدیر بعمل آمد.
فرماندار مهرستان در حاشیه این مراسم با تسلیت ایام ماه محرم اظهار کرد: یکی از ارکان اقتصادی کشور تعاونی ها هستند که باید آن را باور کرد و در راستای ترویج آن گام برداشت.
محمد رفیع دهواری افزود: تمامی دستگاه های مرتبط در راستای شکوفایی تعاونی ها در شهرستان تلاش کنند.
وی همچنین با انتقاد از عدم حضور مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان به شهرستان مهرستان تصریح کرد: ایجاد نمایشگاه صنایع دستی جهت حمایت از کارآفراینان این منطقه در مهرماه امسال در دستور کار قرار دارد.
سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی مهرستان نیز در این مراسم گفت: هم اکنون بیش از 62 تعاونی در سطح شهرستان وجود دارد که در حوزه های مختلف خدماتی، تولیدی، کشاورزی و مصرف در حال فعالیت هستند.
سعید دهواری بیان کرد : بستر تعاون بی شک مرهون تلاش تعاونگران و اندیشمندانی است که اعتقاد بنیادین به این نظام اقتصادی ، اجتماعی دارند.
گفتنی است: بیمه صنعتگران و کارآفرینان، ایجاد مکان مناسب جهت ایجاد اشتغال و بازارچه فروش و تعامل دستگاه های اجرایی از جمله درخواست های اعضای حاضر در این جلسه بود.
همچنین در پایان این مراسم علاوه بر تعاونی های نمونه از خبرنگار فارس نیز تجلیل به عمل آمد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c