ایرنا/معاون فنی مرکز بهداشت سیستان و بلوچستان گفت: دندانپزشکان مراکز خدمات جامع سلامت زاهدان در کلینیک سیار دندانپزشکی مستقر در حاشیه این شهر در یک ماه گذشته به افزون بر هزار و ۱۰۰ نفر خدمات رایگان سلامت دهان و دندان ارائه دادند.
دکتر مهدی زنگنه اظهار داشت: با توجه به نیاز مردم به خدمات دندانپزشکی و در راستای اجرای هرچه بهتر طرح تحول سلامت دهان و دندان مرکز بهداشت زاهدان اقدام به اعزام تیم‌های دندانپزشکی به مناطق روستایی و کم برخوردار این شهرستان کرد.
وی گفت: خدمات سطح یک و ۲ سلامت دهان و دندان در مدت استقرار کلینیک سیار دندانپزشکی زاهدان به مردم کمتر برخوردار مناطق حاشیه شهر ارائه شد.
معاون فنی مرکز بهداشت سیستان و بلوچستان افزود: معاینه،آموزش حفاظت از دندان، کشیدن دندان، ترمیم، جرم‌گیری و فیشورسیلانت از مهمترین خدمات ارائه شده به مردم این مناطق بود.
وی خاطر نشان کرد: کلینیک‌های سیار دندانپزشـکی در راستای دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی و درمانی و بهبود سلامت دهان و دندان و ارائه خدمات رایگان در مناطق حاشیه‌نشین راه‌اندازی و مستقر می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c